Zpět na úvodní stránku

Předchozí článek

06. 05. 2018

Inline hokejisté Písku poprvé prohráli - nezvládli nájezdy

PÍSEK - V neděli 6. května pokračovala na píseckém zimním stadionu 1. liga - divize západ v inline hokeji druhým dvoukolem. V prvním duelu hostili Písečtí tým Jsmeinline a výsledek byl dlouho na vážkách. V polovině utkání svítil na ukazateli stav 3:3 a hrající trenér Písku Milan Bláha starší nebyl s výkonem svých svěřenců a spoluhráčů spokojený. Zbývající dvě čtvrtiny vyhráli domácí o gól a po závěrečném hvizdu se radovali z dvougólového vítězství. Ve druhém duelu Písečtí hostili béčko extraligového pražského Roller Stormu. Před poslední čtvrtinou vedli o dva góly, ale hosté třemi brankami skóre otočili ve svůj prospěch na 5:6. Písečtí v závěru utkání dokázali srovnat na 6:6 a o vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy. V těch byli lepší Pražané, kteří domácím připravili první prohru v soutěži.