Zpět na úvodní stránku

Předchozí článek

13. 01. 2018

Junioři padli v Chomutově, nestačila jim ani střelecká převaha a vedení

Dominik Špringer - C h o m u t o v - Po dobrém vstupu do nového roku a dvou domácích výhrách tentokrát zavítali junioři na led Pirátů z Chomutova k prvnímu venkovnímu duelu v roce 2018. Start zápasu vyšel mladoboleslavským na výbornou a brzy se dostali do vedení, jenže to vydrželo pouhou minutu a bylo srovnáno. Navíc v následujícím průběhu první třetiny Piráti vstřelili další dvě branky a když Bruslaři nedokázali proměnit své velké šanci, šlo se do šaten za stavu 3:1 pro domácí. Junioři následně vstřelili kontaktní branku na začátku druhé třetiny, ale to bylo bohužel z jejich strany bohužel vše. Chomutov přidal další dvě branky, odolal tlaku ve třetí třetině a díky proměněním šancím zvítězil po zásluze zvítězil. Šanci na nápravu budou mít Bruslaři již v sobotu na ledě Litvínova.